İhtiyaca yönelik çözümler

İhtiyaca yönelik, sahip oldugumuz çözüm izmetimiz, kağıt, karton ve sentetik malzemelerimizle üretilen kutu, dosya, zarf, kılıf vb. ürünlerimizle, mekanlarınıza uygun ve ihtiyacınıza yonelik olculecevap verecek şekilde size özel olarak sunulmaktadir. Talep edilmesi halinde her türlü logo, amblem ve yazı ürünlere uygulanabilmektedir.

Ürünler

Ürün gamımız farklı gruplardan oluşmaktadır. Ürünlerin teknik özelliklerinin yanısıra ürünlerimizin kullanım alanları ve firmamızın bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu montaj ve çözüm örneklerini de bulabileceğiniz geniş kapsamlı kategorilerde sınıflandırılmıştır.

Makina ekipmanları

Restorasyon alanında, bilhassa kağıt restorasyonuna özel, çesitli makina seçenekleri. Makinaların kurulum ve bakımı A&M tarafından sağlanmaktadır.

Kağıtlar

Ağaç ya da doğal bitki özlerinden (pamuk, kenevir vs.) elde edilmiş rafine kağıt hamurundan üretilen, geniş ürün gamına sahip konservasyon kağıtları. El ya da makine kullanımına uygun. Tercihe gore alkalinli veya alkalinsiz. Numune kataloğumuz mevcuttur.

Hızlı Tüketim Malzemeleri

Bu kısımda, yapıştırıcılardan güzel sanatlarda kullanılan küçük el ürünlerine, montaj ürünlerinden tamir bakım aparatlarına kadar, kısacası bir restoratörün atölyesinde ihtiyaç duyabileceği her türlü ürünü bulabilirsiniz.

Zarf ve Dosyalar

Belge ve kutu boyutlarına uygun şekilde farklı ölçülerde, kendi kağıt ve kartonlarımızdan imal edilen zarf ve dosyalar. Tasarım ve formatlar koleksiyonlarınızın maksimum güvenliğini garanti edecek şekilde hazırlanmıştır.

Kartonlar

Farklı kalite, kalınlık ve renk seçenekleriyle geniş ürün yelpazesinde karton ceşitleri. Paspartu, kutu yapımı, yan destek vb.kullanıma uygun. Numune kataloğumuz mevcuttur.

Planorama®

Konservasyon amaçlı ve en stabil, saglam ve kaliteli malzeme olan aluminyumdan ihtiyaca yönelik özel olarak tasarlanıp üretilen muhafaza kabinleri.

Hakkımızda

A&M olarak, belge konservasyonu çözümlerine yönelik tasarım ve arzında uzmanlaşmış kadromuzla, 1999’dan beri Avrupa’nın birçok noktasında hizmet vermekteyiz.

Sentetikler

Zarf yapımında, muhafazaya veya yüksek kalite ürünlerin yanında destek amaçlı kullanıma uygun. Numune kataloğumuz mevcuttur.

Kutu

Kutular, standart boyutlarda olabildiği gibi müşterilerimizin ihtiyacına en uygun malzemeden ve talep edilen boyutlarda üretilebilmektedir. Dikey veya yatay arşivlemeye uygun, kalıp makine ya da el imalatı.