Hakkımızda

A&M olarak, hem kamusal hem de özel sektördeki kurumlara, kültürel mirasın restorasyon, konservasyon ve arşivlenmesine yönelik malzeme tedariği sağlayan ve bu çerçevede konservasyon alanında, yazılı ve görsel belgelerin muhafazası, makine ekipmanları ve hızlı tüketim malzemeleri üzerine uzmanlaşmış bir firmayız.

Geçtiğimiz 12 yıl süresince faaliyet alanımızda büyüyüp gelişerek, siz değerli müşterilerimize en kaliteli ürünü en iyi hizmet prensibiyle sunabilmeyi amaç edindik..

PDF

Kalite ve çevre politikamıza bakın

Geniş ürün gamımız ve alanında uzman ekibimizle, Barselona ve İstanbul merkez noktalarında faaliyet göstererek farklı arşiv ve belgeleme merkezleri, restorasyon atölyeleri, restorasyon ve konservasyon kurumları ve okullarıyla, gerek ulusal gerekse uluslararası (Ispanya, Turkiye, Portekiz, Sili, Fransa vs.) kapsamda calışmaktayız.

Zaman içinde portföyümüze eklemiş ve halihazırda eklemekte olduğumuz müşterilerimiz, sektördeki ürün ve hizmet kalitemizin en önemli referansını teşkil etmekte ve Müze, Arşiv ve Atölyelere yönelik hizmetimizdeki tecrübemizi pekiştirmektedir.